Pergoly dodáváme a servisujeme již od prosince roku 1995. Kromě pergol dodáváme i další sortiment jako jsou markýzy, žaluzie, rolety a mnoho dalších prvků nejen pro stínění, ale i pro zařízení interiéru. V současné době nabízíme na uvedený sortiment nejen montáž, servis, ale i maloobchodní a velkoobchodní prodej. Našim zákazníkům se maximálně věnujeme, jsou pro nás na prvním místě, celou zakázkou je provede zkušený technik.

Všechny námi nabízené produkty i služby se snažíme již od svého vzniku poskytovat za přijatelné ceny. V případě větších zakázek Vám můžeme poskytnout i množstevní slevu. O dobrém jménu naší společnosti se můžete dočíst v referencích od jednotlivých firem a našich spokojených zákazníků, pro které byly realizovány zakázky.

Hlavním cílem naší firmy je především spokojenost zákazníků, proto náš zájem o zákazníky nekončí pouhým prodejem, ten je vždy doplněn o řadu dalších služeb, jako je výše zmíněná montáž a servis. Dále se snažíme našim zákazníkům vždy co nejlépe poradit a pomoct s výběrem, vše s nimi náležitě prokonzultujeme a navrhneme pro ně nejlepší možné řešení, aby byli spokojení.

Za firmu HOPA PLZEŇ s.r.o.

Ing. Pavel Hostačný
jednatel společnosti